Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 20 липня 2018 р.

Природні дива Білозерщини. Бакайський жолоб.

Бакайський жолоб 2.jpg
                      Загальнозоологічний заказник місцевого значення «Бакайський жолоб».

   Бакайський жолоб — один з об'єктів природно-заповідного фонду Херсонської області, загальнозоологічний заказник місцевого значення із загальною площею 1680 га. Створений у 1978 році.
   Заказник «Бакайський жолоб» розташований на південь від села Кізомис Білозерського району, у місці, де Дніпро переходить у Дніпровський лиман. Природно-заповідний об'єкт є сприятливим місцем для розвитку тваринного і рослинного світу, оскільки завдяки нагінним явищам, а саме в період західних вітрів, по дну лимана сюди проникає морська солона вода, яка зливається з прісною. У протоках і на мілководдях відбувається нерест багатьох видів риб, на обмілинах і острівцях дельти зростають очерет південний, куга озерна, а у воді — латаття біле, глечики жовті. Заказник є місцем концентрації значної кількості птахів, особливо в період їх перельотів. До рідкісних видів рослин, які тут зростають належать: сальвінія плаваюча, водяний горіх і плавун щитолистий.

Бакайський жолоб 
Бакайський жолоб.
Картинки по запросу бакайський заказник 

Картинки по запросу бакайський заказник 

Картинки по запросу бакайський заказник 

Картинки по запросу бакайський заказник 

Білозерська команда обласного проекту "ПрофіКемп" заапрошує.

Немає коментарів:

Дописати коментар