Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

четвер, 12 липня 2018 р.

Дослідження. Видатні білозерчани.Результат пошуку зображень за запитом "виктор романченко фото"
Результат пошуку зображень за запитом "виктор романченко фото"Хочемо продовжити свою розповідь  про досягнення наших краян. Адже Нам є ким пишатись. 

Результат пошуку зображень за запитом "виктор романченко фото" Віктор Романченко - найкращий вокаліст України-2011, переможець другого сезону шоу «Х фактор-революція» - наш земляк, народився, виріс і проживає з сім’єю в Білозерці. Зараз продовжує співочу кар’єру у м. Києві. Виступав разом з групою «QUEEN».

Результат пошуку зображень за запитом "пам'ятний знак на честь бондарчука у білозерці фото"

Видатний актор та режисер Сергій Бондарчук народився в с. Білозерка на Херсонщині у 1920 році. Кінокартина «Доля людини», де він виконує головну роль, була відзначена Першим Призом на Міжнародному кінофестивалі у Мексиці. Чотирисерійна стрічка   С. Бондарчука «Війна і мир» (1966–1967 рр.) нагороджена найпочеснішою і найвизначнішою премією американської кіноакадемії - «Оскар».

Результат пошуку зображень за запитом "сергій бондарчук фото"
Результат пошуку зображень за запитом "пам'ятний знак відвідала донька бондарчука у білозерці  фото"В Білозерці на місці садиби, де народився всесвітньовідомий кінорежисер, актор, у листопаді 2000 року встановлено Пам’ятний знак. У дні святкування 90-річчя від дня народження Сергія Бондарчука Білозерку відвідала його донька Наталія Бондарчук.
Білозерська команда проекту "ПрофіКемп".

Немає коментарів:

Дописати коментар