Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 27 жовтня 2017 р.

Зустріч з народним цілителем.


   Нещодавно у районній дитячій бібліотеці відбулась зустріч з народним цілителем - Рудомановою Людмилою Іванівною. Найктивніші читачі РДБ та учасники наукової секції "Етнологія" спілкувались з Людмилою Іванівною на тему "Українська народна медицина. Лікарські рослини". Діти уважно слухали розповідь жінки про те, що спонукало її захопитися народною медициною та допомагати собі і людям.
   Дитинство Людмили Іванівни пройшло на Чернігівщині, у лісовій місцевості. Тож вона любить природу змалку.  Навкруги була трава, ліс, ріки, озера. Вивчилась на біолога, захистивши дипломну роботу "Лікарські рослини півдня України і їх використання у процесі вивчення біології в школі". Вдома вирошує багато лікарських трав: календула, чорнобривці, м'ята, меліса, кануфер, ромашка аптечна, валеріана, кропива, цикорій, подорожник, лопух, нехворощ, петрушка та інші. Людмила Іванівна не тільки розповідала діткам про лікувальні можливості трав, але й принесла і ознайомила школярів з різнобарв'ям трав. На згадку залишила у бібліотеці  справжній гербарій лікарських трав.


Немає коментарів:

Дописати коментар