Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

Діти і наука.

     
      З 15 вересня 2017 року на базі Білозерської районної дитячої бібліотеки ім. В. Стуса почала знову працювати наукова секція "Етнологія" КЗ "Мала академія наук учнівської молоді Білозерської районної ради Херсонської області".
   Нині все більше відчувається потреба пізнати корені свого минулого, зберегти свою самобутність, яка найяскравіше відображена у пам'яті народу. Метою роботи гуртка є формування компетентостей особистості в процесі проведення учнями наукових досліджень у галузі української етнології.
     Школярі займатимуться науковими дослідженнями за темами "Етнічна історія Херсонщини", "Національні меншини Білозерського району", "Світ уявлень та вірувань. Українська демонологія", "Народне образотворче мистецтво. Настінний розпис", "Народна медицина" тощо. У грудні-січні приймуть участь у I  та II етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.
     Одночасно з дослідженнями по обраній тематиці обдарована молодь приймає участь і у різноманітних обласних заочних конкурсах: "Державні символи - віддзеркалення української душі", "Українська революція 1917-1921 років - погляд через 100 років", "Японія від періоду Нара до сьогодення", "Національні меншини і протестанські релігійні громади Херсонщини".
     11-класниця Анастасія Науменко відтворить душу України у символах (номінація "Живопис").
   7-класник Роман Кравчук захопився дослідженням етнічної історії Херсонщини, вивчає національні меншини білозерського краю.
     8-класниці Оля Гомелюк та Матвєєва Даша вивчають народну медицину.
    Тема Японії надихнула на творчість Матвєєву Дашу, 8 клас, Ганну Войтюк, 7 клас, Ганну Михайленко, 10 клас та Анастасію Козленко, 11 клас. Дівчата в захваті від японського кіномистецтва, - про що і напищуть у своїх есе та нарисах.
     Тож межі творчості юних талантів немає. А ми бажаємо їм успіхів і перемог!

Світлана Колесник, 
заступник директора по роботі з дітьми РБ,
керівник секції "Етнологія" КЗ "Районна МАНум"

Немає коментарів:

Дописати коментар