Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

четвер, 14 липня 2016 р.

Червневі зустрічі квест-команди «Розумники».


Білозерська квест-команда «Розумники» у червні продовжила свою краєзнавчо-пошукову роботу. Щоб краще вивчити і пізнати рідний край, школярі разом із своїми кураторами побували у райдержадміністрації, де з метою визначення перспектив розвитку краю, його туристичної привабливості та унікальності 22 червня відбулась зустріч з представником влади. Дітей дуже захопила цікава розповідь Колбаєвої Інни Віталівни, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА на тему «Туризм у Білозерському районі, перспективи розвитку Білозерщини, як туристичного краю». Діти з задоволенням ознайомились з інформацією про туристичні маршрути, цікаві місця, програми, плани розвитку галузі туризму у Білозерському районі. Адже наш край володіє великим потенціалом у розвитку культурно-пізнавального, водного, зеленого та екологічного туризму.
У районі діють 5 закладів відпочинку, а саме: комплекс рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра» (с. Дніпровське, приймає туристів з різних країн світу); садиба зеленого туризму «Рибальський стан» (с. Велетенське); база зеленого туризму «Білозір’я» (с. Новотягинка, денні тури); комплекс «Синєвир» (с. Токарівка); рибальська база «Рибальський хутір» (с. Томина Балка).
Була також надана і історична довідка про заснування та розташування Білозерського району, кількість населених пунктів району (55), археологічні та культурні пам’ятки і пам’ятники тощо.
З метою ознайомлення та вивчення професій зеленого туризму 15 червня відбулась екскурсія до Білозерського РЦЗ. Кіприч Ірина Михайлівна, провідний фахівець з профорієнтації, розповіла діткам про розвиток зеленого туризму у районі, представила професії сфери туризму та готельного господарства: агент з організації туризму, портьє, покоївка, метрдотель, гід, екскурсовод та інші. Діти мали можливість ознайомитись з професіями у профорієнтаційному відділі.
  Побували на екскурсії школярі і біля усіх цікавих об'єктів Білозерки. Але про надзвичайно цікавий маршрут юних туристів-краєзнавців всі дізнаються пізніше. До зустрічі!

Немає коментарів:

Дописати коментар