Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

четвер, 14 липня 2016 р.

"Сторінками історії" - екскурсія Білозеркою та архівні розвідки.


  Учасники білозерської команди краєзнавчого квест-проекту "В долонях степу і Дніпра" активно продовжують  свою пошуково-дослідницьку роботу. Наразі, школярі з метою краєзнавчих розвідок нещодавно побували на екскурсії Білозеркою та завітали до Білозерського районного архіву, де їх гостинно зустріла завідувач Нагірняк Н.М.
  Ніна Миколаївна у надзвичайно цікавій формі розповіла дітям про краєзнавчі матеріали архівного фонду: різні документи, спогади односельців як Білозерки, так і мешканців району тощо. Дітки дуже уважно слухали спеціаліста. Адже усі дані можна використати для створення та накопичення "джерельної бази" краєзнавчих матеріалів.
Тож вивчення історії рідного краю, стану його соціального та економічного розвитку, природних ресурсів, історичної та культурної спадщини, визначення основних об'єктів туристичної привабливості району - і є головною метою роботи учасників білозерської команди "Розумники".

Немає коментарів:

Дописати коментар