Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

четвер, 22 лютого 2018 р.

Екскурсія до районного архіву.

22 лютого найактивніші читачі Білозерської РДБ та учасники наукової секції "Етнологія" (кер Колесник С.О.) побували на екскурсії у районному архіві. Юні науковці дізнались про справжню джерелознавчу базу досліджень, вкрай необхідну при проведенні та написанні науково-дослідницької роботи. 
Архі́в — це установа, що здійснює приймання, опис і зберігання документів з метою використання ретроспективної документної інформації. Архів як установа або її структурний підрозділ може бути двох видів: архів, який здійснює постійне зберігання носіїв інформації, які стосуються його профілю (архів постійного зберігання), а також архів зі змінним складом документів, у якому носії інформації зберігаються протягом встановлених строків, після чого частина їх підлягає передаванню у відповідний архів для постійного зберігання. 
Діти слухали розповіді спеціалістів про специфіку роботи, структурні підрозділи та особливості зберігання архівних фондів.
Завідувач архівним сектором Нагірняк Н.М. запросила діток до участі у зборі краєзначих матеріалів. 
Також для школярів був проведений майстер-клас з обробки архівних матеріалів.
Дітям дуже сподобалась екскурсія, адже вона носила пізнавальний і практичний характер.

Немає коментарів:

Дописати коментар