Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Знову перемога!

   Підведено підсумки обласного заочного конкурсу "Державні символи - віддзеркалення української душі", який організовано КЗ "Мала академія наук" учнівської молоді Херсонської області. Всього у конкурсі було представлено 459 робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців позашкільних навчальних закладів м. Херсона та області. Конкурс проводився у п'яти номінаціях. І у двох є наші переможці - учасники наукової секції "Етнологія" (що працює при Білозерській РДБ, керівник Колесник С.О.).
    Так, у номінації "Живопис" у віковій категорії "учні 9-11 класів" II місце в області зайняла 11-класниця Анастасія Науменко з роботою "Розквітає душа України!".
     У номінації "Есе, нарис" у віковій категорії "учні 5-8 класів" I місце в області посів 7-класник Роман Кравчук з роботою "Герб Херсона і Білозерки".
      Ми вітаємо таких розумних школярів і читачів Білозерської районної дитячої бібліотеки ім. В. Стуса!



Немає коментарів:

Дописати коментар