Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

понеділок, 20 листопада 2017 р.

Україна починається з тебе!

  17 листопада в рамках районної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Україна починається з тебе" на базі районної бібліотеки відбулась робота секції "Із попелу забуття", модератором якої виступила Колесник С.О., заступник директора по роботі з дітьми РБ.  У роботі секції прийняли участь юні пошуковці з Чорнобаївки, Микільського, Білозерки, Софіївки, Східного, Кізомису, Широкої Балки, Станіславу тощо. Учні 10-11 класів дізнались про туристсько-краєзнавчі можливості рідного краю, ознайомились з краєзнавчими цікавинками Білозерського району. Також дітям було презентовано краєзнавчу літературу та маршрут "Мандрівка Білозеркою". І найголовнішою новиною - стала презентація краєзнавчого блогу білозерської команди "Розумники" (який було створено Білозерською районною дитячою бібліотекою у ході реалізації обласного інноваційного проекту "Обласний профіквест "В долонях степу і Дніпра"). Усі присутні були в захваті від отриманої інформації, і щоб закріпити матеріал - прийняли учать у краєзнавчій вікторині "Як тебе не любити, крає мій".
  У другій частині роботи секції школярі виступали з доповідями про власні дослідження та пошукову роботу по темі "Друга світова війна", "Визволителі рідного краю", "Герої АТО".
  Такі заходи сприяють національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління і спонукають молодь до участі у різноманітних патріотичних акціях.Немає коментарів:

Дописати коментар