Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Здобутки білозерських краєзнавців.

   7 червня у Херсонській академії неперервної освіти підвели підсумки обласної літературно-краєзнавчої акції "Легенди Херсонщини".
   Для білозерчан був дуже вдалий день. Наші дорослі учасники Голік Дар'я (Білозерка, казка "Біле озеро") та Колєсніченко Людмила Олександрівна (Білозерка, "Легенди рідного краю") отримали Дипломи лауреатів обласного конкурсу "Легенди Херсонщини" та подарункові набори. Жукова Анастасія, найактивніша читачка Білозерської РДБ, отримала сертифікат на екскурсію по м. Херсону (за історичні оповідки та казку "Білозерщина").
  Анастасія долучилась до краєзнавства завдяки проекту "Обласний профіквест "В долонях степу і Дніпра". Дівчинка приймала участь у конкурсі гідів-екскурсоводів, представляючи свій рідний край. Тож краєзнавство для неї тепер стало невід'ємною частиною життя. Вона обов'язково побуває на екскурсії величним містом Херсоном.
  
Моя Білозерка!

Немає коментарів:

Дописати коментар