Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

середа, 12 квітня 2017 р.

Білозерські сувеніри.


З метою реклами рідного краю як туристично-привабливого об'єкту, білозерська команда "Розумники" активно долучилась до виготовлення сувенірної продукції, макетів. У своїх роботах школярі спромоглися показати те, чим багата і славиться Білозерщина.
Багата Білозерка і різними промислами та ремеслами. На полях - золотаве пшеничне колосся, яке символізує хлібне багатство краю, і ... безліч виноградників. Виноград наділений ознаками святості, це символ життєвої ниви, радості. Вишня - символ України, рідної землі. Майже біля кожної садиби росте калина - дерево українського роду. Кущ калини - це не тільки окраса, це й глибокий символ, наша спадщина.
 Вирощують на наших полях і соняшник, який символізує Батьківщину. Як соняшник повертає за сонцем свою голову, так і людина думкою, словом звернена до своєї Вітчизни.
Водяна лілія - королева Білого озера. Ця рослина занесена до Червоної книги. А ще -  чудові краєвиди білозерських плавнів та української оселі.
Усе це ми представили на наших сувенірах.

 А ще ми пропонуємо усім пізнавальну краєзнавчу гру-мандрівку "Збери карту Білозерки."
 Не могли ми не зробити і герб Білозерки.
Щит хвилясто перетятий на лазурове та срібне поля, у центрі — щиток, увінчаний срібною капличкою, у червоному полі щитка по зеленій хвилястій основі йде золотий слон із червоною попоною та золотою короною на спині. Щит обрамований декоративним картушем і увінчаний срібною міською короною з трьома вежками.
Щиток містить герб генерал-поручника І. А. Ганнібала, який вважається засновником Білозерки. Лазуровий та срібний (білий) кольори уособлюють Біле озеро, від якого поселення отримало свою назву. Капличка над озером означає духовність.

Немає коментарів:

Дописати коментар