Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 18 листопада 2016 р.

Скарби Білозерки!


     17 листопада 2016 року відбувся фінальний захід І етапу обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра». Захід проходив у  Вищому професійному училищі № 2 м. Херсона.. 
      Учасники білозерської команди "Розумники" добре виступили на відбірковому турі конкурсу "Кращий туристичний маршрут", зайнявши  III місце. І хоч білозерчани до фіналу не потрапили, та представлений на розгляд журі маршрут "Мандрівка Білозеркою" вже має своїх "шанувальників" у мережі Інтернет з багатьох країн світу.
     Діти розробили новий маршрут, під час якого на шляху туристів  зустрінуться пам'ятні місця та цікаві туристичні об'єкти рідного селища: цілющі білозерські джерела, знамените Біле озеро, пам'ятний знак на честь уродженця Білозерки -  всесвітньо відомого актора і режисера С.Ф. Бондарчука, білозерське лісництво, Білозерський районний музей ім. Д. Багалія, курган ім. Д. Яворницького, храм Іоанна Предтечі, православна церква, чудовий парк відпочинку, пам'ятники козацтву, героям-визволителям, Алея Слави... Та й представили маршрут школярі у досить оригінальній формі -  зустрічаючи "гостей" з хлібом і сіллю на рушнику, що є ознакою гостинності щирих українців. 
     Тож ніякі морські курорти не замінять дивовижну велич і красу рідної Білозерки!  А одна з учасниць команди - Маргарита Науменко (у вишиванці), учениця Білозерської ЗОШ I-III ступенів №3,  під час фінального заходу стала переможницею у конкурсі на кращого знавця "Доби козацтва на Херсонщині".
 Дітки з гарним настроєм повернулись додому і почали готуватись до наступних випробовувань.

Немає коментарів:

Дописати коментар