Білозерщина запрошує!

Наш блог надає можливість усім користувачам дізнаватись про найцікавіші сторінки історії рідного краю. Заходьте! Читайте! Діліться враженнями! І мандруйте Білозерщиною - реальною і віртуальною!!!

пʼятниця, 23 вересня 2016 р.

Мальовничі місця Білозерщини.

   В рамках інноваційного проекту для учнівської молоді "Обласний профіквест "В долонях степу і Дніпра" група підтримки білозерської квесткоманди "Розумники" - а це найактивніші читачі Кізомиської с/б (учні Кізомиської ЗОШ I-III ступенів), побували на екскурсії у своєму селі Кізомис, яке славиться туристичними цікавинками.
  Село Кізомис Білозерського району - дуже затишна місцина, яка приваблює своєю бездогано-первинною природою та свіжим  повітрям.
   На краю села  з  кручі можна осягнути поглядом широку річку  Дніпро, рукав якої вливається в лиман.
   У підніжжя  села розлилося озеро  Дідове, на якому росте  гарне    латання  з білим лотосом  і жовтою кувшинкою. А вздовж берега збудовано мережу котеджів, навпроти яких красуються ставочки.


   Село Кізомис наділене чудовою флорою і  фауною, багатою на птахів, тварин та рибу, чим і зацікавлює  в осінній сезон   мисливців та рибалок  з різних куточків нашої країни, яких гостинно приймають приватні бази відпочинку та переправи, що надають такі види послуг, як: оренда водного транспорту, егерські послуги (супровід на воді), номери та ін. Найпопулярнішими серед гостей є такі бази «Клевое место», ,, «Рибачий хутор»,   «Киршовель» .  
,
    Для бажаючих  відпочити на дикій природі і скуштувати смак адреналіну є переправа, що перевозить людей на інший бік Дніпра, де знаходиться база відпочинку.
    На початку літніх канікул в селі Кізомис починає працювати табір відпочинку для дітей.Тепер це дитячий оздоровчий центр "Фрегат" на 200 місць, розташований в заповіднику гирла Дніпра на піщаній косі з тінистим парком в 4,5 га. З одного боку косу омиває озеро, покрите дивовижної краси яскраво-жовтим лататтям і біло-рожевими ліліями. Другу сторону коси омиває Дніпро-Бузький лиман  з великою кількістю неймовірно красивих химерних проток. Є причал для човнів, великих і малих катерів, яхт, пароплавів. На територію центру можна заїхати на автомобілях, транспортуючи човни до річки. Навколишні водні простори населені різноманітними птахами, тваринами, що надає можливість вивчати природу не за книжками, а торкаючись до неї наживо. Піщаний пляж на території центру обладнаний тіньовими тентами, сонцезахисними грибками, парасольками. Центру 50 років, але корпуси для проживання сучасні. "Фрегат" постійно приймає дітей від 7 до 18 років в затишних 2-х, 3-х місних кімнатах з усіма зручностями.
З дітьми професійно працюють досвідчені культорганізатори і педагоги.
До послуг відпочиваючих:
 -відеозал;
 - кімнати відпочинку
 - дискотека (щовечора);
- спортивні майданчики (корт для пінг-понгу);
 - футбольне міні-поле;
 -ігровий клас з комп'ютерними приставками (користування безкоштовне);
 - медичний кабінет;
 - караоке;
   Той, хто побуває тут хоч один раз, захоче знову повернутися в це чудове мальовниче місце. А той, хто тут народився і виріс, може по праву пишатися своїм селом.

Немає коментарів:

Дописати коментар